Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka projektanta BMS / AKPiA / NP / Inst. elektrycznych

General Automatic Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

General Automatic Sp. z o.o. Sp. k.

rondo Mogilskie 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie pod nadzorem, projektów instalacji zintegrowanych systemów zarządzania wszystkimi instalacjami technologicznymi w budynkach – BMS oraz innych instalacji elektrycznych i niskoprądowych;

Nasze wymagania

  • student lub absolwent studiów inżynierskich - kierunek elektryczny;

  • chęć i motywacja do pracy;

  • dokładność, sumienność oraz dyspozycyjność;

  • znajomość oprogramowania AutoCAD; MS Office;

  • dyspozycyjność minimum 20 godz. w tygodniu;

Mile widziane

  • uprawnienia SEP E do 1kV;

  • znajomość oprogramowania SEE Electrical, Revit;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętność czytania schematów elektryczny;

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub umowy o pracę;

  • rozwój kompetencji związanych z pracą na ww. stanowisku;

  • bogaty pakiet szkoleń;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczne godziny pracy;

General Automatic Sp. z o.o. Sp. k., zajmująca się wykonywaniem oraz projektowaniem instalacji automatyki budynkowej, BMS, AKPiA, instalacji słaboprądowych (KD, SWiN, SSP, DSO, LAN, AV) oraz instalacji elektrycznych, działająca w południowej części kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent projektanta

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Przewiń do profilu firmy