SOILTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Asystent/ka projektanta – branża geotechnika

SOILTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Galaktyczna 15

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej oraz geologicznej

  • Przygotowywanie danych niezbędnych do obliczeń geotechnicznych oraz statyczno-wytrzymałościowych

  • Pomoc w przygotowaniu rysunków konstrukcyjnych, opisów technicznych, przedmiarów

  • Znajomość standardów i norm projektowych, w tym Eurokodów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo – preferowana specjalność geotechnika lub hydrotechnika)

  • Znajomość programów AutoCAD, pakiet Office

  • Mile widziana znajomość programów GGU-Retain, Pale CPT, Geo5

  • Rzetelne oraz terminowe wykonywanie swojej pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w doświadczonym zespole

Firma Soiltech Sp. z o.o. powstała we wrześniu 2013 roku. Realizuje specjalistyczne roboty geotechniczne na ternie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do potencjalnych Wykonawców budownictwa hydrotechnicznego, drogowego, przemysłowego oraz kubaturowego. Wykonujemy pełen zakres robót geotechnicznych od koncepcji poprzez badania geotechniczne, projekt, kończąc na wykonawstwie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań projektowych oraz wykonawczych gwarantujemy wysoką jakość usług.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje