Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgadzam się na przetwarzanie przez BORGA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez BORGA Sp. z o.o., prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy. Jednoczenie oświadczam, że zapoznałem / -am się z Polityką Prywatności i Bezpieczeństwa danych umieszczoną na stronie www.borga.pl/polityka-prywatnosci/ Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Projektanta

Borga Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych z zakresu konstrukcji stalowych dla klientów (pod nadzorem projektanta)

  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z wyceną stalowych obiektów halowych

  • ścisła współpraca z projektantami oraz z Działem Handlowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (mile widziani studenci bądź absolwenci)

  • znajomość pakietu MS Office oraz Auto CAD (mile widziane)

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • chęci i gotowość do nauki

  • umiejętność współpracy w zespole

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w dziale projektowania

  • jasny system wdrożenia do pracy

  • stabilne zatrudnienie

  • kurs języka angielskiego w godzinach pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Borga Sp. z o.o.

Borga jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno – budowlaną. Działamy na rynku konstrukcji stalowych od 45 lat. W Polsce jesteśmy od 25 lat i z powodzeniem rozwijamy się. Produkujemy komponenty budowlane i hale stalowe.

Przewiń do profilu firmy