Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Projektanta

'Statikus' s.c.

4 0007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Orzechowa 5
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Orzechowa 5

Gdańsk

Statikus s.c. jest biurem projektowym zajmującym się projektowaniem konstrukcji inżynierskich o kilkunastoletnim doświadczeniu. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 700 projektów obiektów handlowych, magazynowych, produkcyjnych, mieszkalnych, przemysłowych. Biuro liczy ponad 20 inżynierów i nastawione jest na ciągły rozwój. Chcemy być liderem branży projektowej w trójmiejskim regionie. Szukamy osób zdolnych, z szerokimi horyzontami nie bojących się wyzwań i samodzielnej pracy.

Więcej informacji o naszych realizacjach na www.statikus.pl

Obowiązki:

  • wykonywanie dokumentacji projektowych wykonawczych i budowlanych konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • wykonywanie obliczeń statyczno - wytrzymałościowych w programach Dlubal, Autodesk Robot Structural Analysis, Rm-Win, IdeaStatica itp.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum inżynierskie w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • dobra znajomość oprogramowania CAD 2D/3D,
  • mile widziane doświadczenie w środowisku Advance Steel,Allplan Engineering
  • znajomość programów obliczeniowych Dlubal, IdeaStatica, Autodesk Robot Structural Analysis będzie dodatkowym atutem
  • dobrą znajomość mechaniki budowli,
  • umiejętność pracy w zespole, dobra komunikatywność
  • chęć do ciągłej nauki i rozwoju umiejętności projektowych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość poznania i praktycznego stosowania oprogramowania do projektowania konstrukcji,
  • czynne uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • możliwość ciągłego rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie dla studentów,
  • pracę w miłej, sympatycznej atmosferze
  • możliwość odbycia praktyki projektowej do uprawnień
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia za wykonane nadgodziny
  • spotkania integracyjne
  • premie kwartalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne