Oferta pracy

Asystent(ka) projektanta (instalacje HVAC)

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych,

  • Tworzenie rozwiązań optymalizacyjnych w projektach otrzymanych do wyceny lub realizacji pod względem technicznym i cenowym,

  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • Współpraca z Działem Realizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie (1-2 lata) w opracowywaniu projektów wykonawczych ww. instalacji

  • Biegła znajomość obsługi programu AutoCAD

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego w zakresie słownictwa technicznego branżowego

Mile widziane

  • Praca z oprogramowaniem typu Revit będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach

  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin

  • Dofinansowujemy program sportowy Multisport

  • Oferujemy możliwość przystąpienia do programu emerytalnego w całości finansowanego przez Pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

STANGL Technik Polska Sp. z o.o. należy do grupy SPIE Deutschland & Zentraleuropa działającej w Niemczech, Polsce, Austrii, Republice Czeskiej, Słowacji i Węgrzech. Grupa zatrudnia ponad 17.000 pracowników (z czego ok. 240 osób w STANGL Technik Polska) a w roku 2021 osiągnęła obrót ok. 2,4 mld €. W Polsce działamy w 6 oddziałach w tym w trzech (w Świdnicy, Warszawie i Poznaniu) zajmujących się dużymi projektami z zakresu technicznego wyposażenia budynków w kompletne instalacje mechaniczne i elektryczne. Oprócz projektowania i realizacji nowoczesnego wyposażenia technicznego obiektów kubaturowych, spółka STANGL Technik Polska zajmuje się świadczeniem usług w zakresie serwisu urządzeń i instalacji technicznych, budową i utrzymaniem sieci elektroenergetycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia a także budową i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na drogach, w tym oświetlenia dróg i placów oraz sygnalizacją uliczną.

Przewiń do profilu firmy