Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Projektanta Instalacji Cieplno-Wentylacyjnych - HVAC

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTEC Projekt Sp. z o.o.

    INTEC Projekt Sp. z o.o. jest pracownią projektową w branży instalacji sanitarnych i elektrycznych. Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do biura w Warszawie na stanowisko:

    Asystent/-ka Projektanta Instalacji Cieplno-Wentylacyjnych (HVAC)

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • projektowanie instalacji cieplno-wentylacyjnych obiektów kubaturowych i inwestycji liniowych,
    • weryfikacja projektów,
    • przygotowywanie analiz ekonomicznych prowadzonych zadań inwestycyjnych.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • ogólna znajomość Prawa Budowlanego na terenie RP oraz EU,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • biegła znajomość oprogramowania branżowego,
    • wysoko rozwinięta wyobraźnia przestrzenna,
    • umiejętność pracy w zespole.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
    • udział w dużych, ciekawych i prestiżowych projektach,
    • dobre warunki zatrudnienia,
    • pakiet socjalny: opieka medyczna, Karta Multisport, nauka jęz. angielskiego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ,ojej ofercie zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonego procesu rekrutacji oraz przechowywania danych i wykorzystywania ich dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych."