Asystent/ka Projektanta Instalacji Elektrycznych

INTEC Projekt Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Asystent

INTEC Projekt  Sp. z o.o. jest pracownią projektową w branży instalacji sanitarnych i elektrycznych. Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do naszych oddziałów w Warszawie oraz Krakowie na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie instalacji elektrycznych obiektów kubaturowych i inwestycji liniowych,
  • Weryfikacja projektów,
  • Koordynacja międzybranżowa.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych, dużych i prestiżowych projektach,
  • Pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Benefit Systems oraz nauka jęz. angielskiego.

Aplikacje prosimy kierować klikając "Aplikuj teraz" wpisując w tytule "Asystent/ka Projektanta Instalacji Elektrycznych Warszawa" lub "Asystent/ka Projektanta Instalacji Elektrycznych Kraków" .

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy