Oferta pracy
Nr. ref: APE/10/2021

Asystent/ka Projektanta Instalacji Elektrycznych (Młodszy Inżynier Elektryk)

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych

  • współpraca w ramach zespołu projektowego

  • koordynacja międzybranżowa

Nasze wymagania

  • absolwenci lub studenci ostatniego roku kierunkowych studiów inżynierskich

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • dobra znajomość AutoCAD i pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność organizacji własnej pracy, w tym systematyczność, dokładność i rzetelność

Mile widziane

  • 2-3 letnie doświadczenie w projektach związanych z budownictwem przemysłowym

  • znajomość programu REVIT lub AVEVA PDMS

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • przy realizacji krajowych i zagranicznych projektów, w szczególności w obszarach energetyki

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. należy do światowej czołówki inżynierskich firm projektowo-doradczych, dostarczając najwyższej klasy usługi w branżach: ropa i gaz, energetyka i ochrona klimatu, woda i środowisko oraz transport i konstrukcje. Firma jest członkiem Grupy ILF – ogólnoświatowej firmy inżynierskiej z 50-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym i skupiającej ponad 40 oddziałów na pięciu kontynentach.

www.poland.ilf.com

Przewiń do profilu firmy