Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Projektanta Instalacji Fotowoltaicznych

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUN FOR YOU sp. z o.o.

    www.sunforyou.pl

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • projektowanie instalacji fotowoltaicznych;
    • kontakt z klientami i dystrybutorami dotyczący trwających projektów;
    • doradztwo techniczne i współpraca przy przygotowywaniu ofert handlowych;

    Wymagania:

    • absolwent lub student min. III roku wydziału elektrycznego o specjalności Elektrotechnika lub Energetyka;
    • mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej;
    • znajomość oprogramowania do projektowania instalacji np. AutoCAD, Google SketchUp;
    • znajomość BlueSol, Pv Syst, Pv Sol;
    • wiedza na temat elektryki w zakresie instalacji fotowoltaicznych;

    Oferujemy:

    • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w formie dostosowanej do preferencji kandydata i doświadczenia;
    • premie uzależnione od wyniku finansowego firmy i działu PV;
    • elastyczny czas pracy;
    • szkolenia i rozwój zawodowy;
    • możliwość udziału w ciekawych projektach;
    • możliwość udziału w stażu lub praktykach studenckich.

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

    Załącz klauzulę zgody:

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

    Zapoznaj się z klauzulą informacyjną:
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SUN FOR YOU sp. z o.o., ul. Irysowa 9. 55-040 Bielany Wrocławskie.
    2. Kontakt z Administratorem Danych Osobowych: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 2 lat od dnia pozyskania danych.
    5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
    6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
    7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    8. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.