Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Projektanta Instalacji Sanitarnych

INTEC Projekt Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

INTEC Projekt Sp. z o.o. jest pracownią w branży instalacji sanitarnych i elektrycznych. Obecnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do oddziału w Krakowie na stanowisko:

ASYSTENT/KA PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH

Opis stanowiska:

Projektowanie instalacji sanitarnych (wod-kan, cieplno-wentylacyjnych, CO, CTWL, węzły cieplne) obiektów kubaturowych ( w tym wysokościowych) i inwestycji liniowych,

Weryfikacja projektów,

Koordynacja międzybranżowa,

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

Znajomość oprogramowania branżowego,

Mile widziana znajomość j. angielskiego,

Dyspozycyjność,

Umiejętność pracy w zespole,

Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

To oferujemy

Oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Udział w ciekawych, dużych i prestiżowych projektach,

Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień projektowych,

Pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę,

Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Benefit Systems.

Aplikacje prosimy wysłać klikając w "Aplikuj"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE/(RODO)."