Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka projektanta Instalacji Sanitarnych

ALDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Benedykta Polaka 2

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prace przy sporządzaniu projektów budowlanych, przetargowych, wykonawczych instalacji i sieci sanitarnych

  • prace przy sporządzaniu świadectw charakterystyki energetycznej, audytów energetycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie lub inżynierskie na kierunku Inżynieria Środowiska

  • rok doświadczenia w projektowaniu

  • dobra znajomość pakietu Instal-Soft (Instal-ozc, Instal-therm)

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • znajomość programu CAD, Ventpack, Profil Koordynator• znajomość REVIT

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność

  • zaangażowanie

  • doświadczenie przy projektowaniu

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • udział w ciekawych projektach

  • doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika

  • wyjazdy szkoleniowe

  • prywatną opiekę medyczną