Oferta pracy

Asystent/ka Projektanta Konstrukcji budowlanych

Biuro Projektów MichalewskiO firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Biuro Projektów Michalewski

Wrocław

Wrocław

Biuro Projektów Michalewski, z siedzibą we Wrocławiu, zatrudni osobę na stanowisko
Asystent Projektanta Konstrukcji budowlanych
Jesteśmy biurem projektowym, działającym na rynku od 25 lat. Przez ten okres wykonaliśmy setki projektów z zakresu konstrukcji dla kontrahentów na całym świecie.
Specjalizujemy się w wykonywaniu rysunków konstrukcji żelbetowych (rysunki zbrojeniowe oraz szalunkowe). Obecnie rozwijamy dział projektowy w zakresie obliczeń statycznych.

Ilość Wakatów:
2x Wałbrzych
2x Wrocław

Wykonujemy projekty związane z budownictwem:
  • mieszkaniowym
  • przemysłowym
  • ogólnym (obiekty wielkokubaturowe- wieżowce, biurowce, galerie, szpitale etc)
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie rysunków szalunkowych oraz zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych
  • interpretacja dokumentacji obliczeniowej/technicznej
  • wykonywanie obliczeń statycznych
  • ścisła współpraca z biurami oraz kierownictwem budów na terenie Niemiec
Oczekiwania:
  • ukończenie co najmniej studiów inżynierskich na kierunku budownictwo
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dokładność
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programów graficznych (AutoCad, ISB Cad, Allplan - przynajmniej jeden z wymienionych)
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w zespole inżynierów
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy