Oferta pracy

Asystent/ka Projektanta Konstrukcji

Kuban i Salak Pracownia Konstrukcji Budowlanych Sp. z o.o.O firmie

Kuban i Salak Pracownia Konstrukcji Budowlanych Sp. z o.o.

Piaskowa 6/u3

Warszawa

Kuban i Salak Pracownia Konstrukcji Budowlanych sp. z o.o. – wiodąca firma projektowa w Polsce, obecna na rynku od 1998 roku, zajmująca się projektowaniem obiektów komercyjnych, przemysłowych, infrastrukturalnych.

Poszukujemy Absolwentów oraz Studentów Wydziału Budownictwa na stanowisko:
ASYSTENT/KA PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

Zadania:

  • pomoc w bieżącej pracy biura projektowego,
  • udział w przygotowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych.

Wymagania:

  • bardzo dobre wyniki w nauce,
  • znajomość programu AutoCad,
  • komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe - inżynieria lądowa (minimum tytuł inżyniera, w trakcie studiów magisterskich),
  • praktyczna znajomość języka angielskiego.

Oferowane warunki:

  • możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce,
  • kontakt z doświadczonymi inżynierami oraz praca pod ich nadzorem,
  • czynny udział w pracach projektowych,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych,
  • możliwość poznania zasad funkcjonowania dużej pracowni konstruktorskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z wynikami w nauce  klikając w przycisk aplikowania.

Więcej informacji na www.kubanisalak.com.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy