Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Projektanta Linii Technologicznych

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Asystent
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Wenglorz jako jedyna na polskim rynku wykonuje kompleksowo obiekty wytwórni pasz, od projektu technologicznego i budowlanego, przez produkcję konstrukcji i urządzeń, po montaż i uruchomienie. Zajmuje się także projektowaniem, produkukowaniem oraz montażem kompletnych linii technologicznych wraz z ich rozruchem.

    ASYSTENT/KA PROJEKTANTA LINII TECHNOLOGICZNYCH
    Miejsce pracy: Olsztyn
    Opis stanowiska pracy:
    • Projektowanie linii technologicznych wytwórni pasz i obiektów pokrewnych
    • Projektowanie wyposażenia wytwórni pasz
    • Kontakt z klientem
    • Rozwój istniejących rozwiązań technicznych oraz wprowadzanie nowych technologii
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
    • Znajomość urządzeń dedykowanych dla przemysłu spożywczego, rolnego
    • Znajomość oprogramowania Solid Works oraz AutoCad
    • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B
    Mile widziane:
    • Osoby z Olsztyna i okolic
    • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie podstawowym
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez firmę Wenglorz w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

    bottom