Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka projektanta

Ispol Projekt

Aleksandrowska 127

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • W tej roli będziesz:

  • projektował od podstaw obiekty energetyczne w branży elektrycznej lub konstrukcyjno-budowlanej

  • wykonywał projekty modernizacji istniejących obiektów

  • wykonywał koreferaty projektów przygotowanych przez inne firmy inżynierskie

  • współpracował przy projektach zagranicznych realizowanych przez EFLA Consulting Engineers

  • wykonywał wizje lokalne i nadzór autorski na projektowanych obiektach

  • komunikował się ze swoim zespołem, liderem zespołu i klientami w trakcie projektu

  • współpracował z projektantami innych branż

  • raportował wykonane etapy prac do liderów zespołu lub wyższej kadry zarządzającej

Nasze wymagania

  • Aby odnieść sukces na tym stanowisku oczekujemy, że:

  • jesteś dobrze zorganizowana/zorganizowany i potrafisz sama/sam nadzorować swoją pracę

  • potrafisz i lubisz zdobywać nowe kompetencje

  • masz praktyczne doświadczenie z oprogramowaniem AutoCAD i innymi programami branżowymi (np. E-PLAN, PLS-CAD lub innymi)

  • lubisz rozwiązywać problemy techniczne

  • jesteś komunikatywny i lubisz pracować w zespole

  • potrafisz komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie, w tym językiem profesjonalnym/branżowym

  • jesteś absolwentką/absolwentem kierunku elektrotechnika, energetyka, budownictwo, inżynieria mechaniczna lub pokrewnego

  • jeśli kończysz studia lub jesteś tuż po nich - bardzo dobrze! Z chęcią będziemy Twoim pierwszym pracodawcą. Doświadczenie na podobnym stanowisku i w takiej samej, lub podobnej branży będą dodatkowym atutem

  • jesteś w trakcie zdobywania lub planujesz w najbliższej przyszłości zdobyć uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności

  • sprawiedliwy system premiowy oparty o Twoje indywidualne wyniki, jak również wyniki Twojego zespołu i całej firmy

  • możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy w siedzibie firmy

  • system benefitów

  • pracę w ambitnej, wciąż rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej i wieloletnim doświadczeniu

  • możliwość rozwinięcia umiejętności technicznych i mocnych stron

  • zdobycie doświadczenia i praktyki niezbędnej do ubiegania się o uprawnienia budowlane

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)

Poszukujemy ambitnych, pozytywnych ludzi zainteresowanych rozwijaniem się w zawodzie konstruktora/elektryka. Będziesz pracowała/pracował w zespole ludzi o zróżnicowanym doświadczeniu, a współrealizowane przez Ciebie projekty będą obejmowały tak wymagające przedsięwzięcia jak projektowanie obiektów farm wiatrowych na Bałtyku czy systemu przesyłowego najwyższych napięć.

Szukamy osób, które będą wraz z nami rozwijać projekty energetyczne jako asystent projektanta.

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską o ponad dwudziestoletniej historii w Polsce. Specjalizujemy się w projektowaniu dla sektora energetycznego. Naszą siłą jest doświadczony i kompetentny zespół projektantów różnych branż oraz wspierający ich specjaliści z zakresu prawa i administracji publicznej.

Projektujemy stacje elektroenergetyczne, linie kablowe i napowietrzne najwyższych napięć, farmy wiatrowe, słoneczne, systemy magazynowania energii. Wykonujemy dokumentację budowlaną i wykonawczą. Podejmujemy się nowatorskich realizacji. Prowadzimy doradztwo inwestycyjne i techniczne, obsługujemy inwestycje pod kątem formalno-prawnym. Działamy w Polsce i Europie.

W czasie ostatnich 20 lat byliśmy aktywnym uczestnikiem transformacji energetycznej w Polsce rozwijając sieć najwyższych napięć, projektując mosty energetyczne i najważniejsze dla systemu przesyłowego stacje. Jesteśmy autorem projektów jedynej, czterotorowej linii napowietrznej 400 kV, pierwszej cyfrowej stacji elektroenergetycznej, pierwszej morskiej farmy na Bałtyku czy mostu energetycznego łączącego sieć krajów nadbałtyckich. Bazując na tych doświadczeniach jesteśmy uczestnikiem kolejnego etapu zmian w Polskim systemie energetycznym - projektujemy kluczowe elementy energetyki opartej na OZE, pierwsze w Polsce układy statycznej kompensacji STATCOM oraz inne, pionierskie przedsięwzięcia.

Jesteśmy częścią EFLA Consulting Engineers, jednej z największych, islandzkich firm z branży ogólnobudowlanej, inżynierskiej i konsultingowej. Siła EFLA to zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin. Misją EFLA jest wspieranie sukcesu swoich klientów i całych społeczności za pomocą innowacyjnych i opartych na wartościach rozwiązań. Poza Islandią EFLA jest obecna w Polsce, Norwegii, Szwecji, Niemczech, Francji, Turcji i Wielkiej Brytanii.

Naszym celem jest dalszy rozwój oraz umocnienie pozycji lidera na rynku specjalistycznych usług inżynierskich w Polsce i Europie oraz ciągłe dążenie do celu jakim jest status nowoczesnego i najwyżej ocenianego pracodawcy w branży.

Przewiń do profilu firmy