Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka projektanta sieci energetycznych

ELKAB

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy wykonywaniu projektów instalacji elektroenergetycznych,

  • zapewnienie zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,

  • uzyskiwanie wymaganych opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów,

  • umiejętność systematycznego i rzetelnego prowadzenia prac projektowych,

  • znajomość oprogramowania MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • obsługa oprogramowania CAD.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę przy prestiżowych projektach budowalnych,

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w zespole profesjonalistów,

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa i projektowych.