Asystent/-ka projektanta systemów bezpieczeństwa

InGas Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Józefów (pow. otwocki), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy polską firmą świadcząca kompleksowe usługi w zakresie
projektowania, budowania, wdrażania i konserwacji automatycznych systemów
gaśniczych oraz zabezpieczeń pożarowych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zbieranie danych wejściowych do projektów
  • uczestniczenie w wizjach lokalnych na obiektach
  • udział w tworzeniu koncepcji projektowych
  • udział w wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych zgodnie ze standardami firmy
  • zbieranie informacji i wykonywanie dokumentacji powykonawczych
  • merytoryczne wsparcie działu realizacji w zakresie zagadnień technicznych
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach koordynacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym (elektrotechnika, Inżynieria środowiska, mechanika, elektromechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • dobra znajomość programu AutoCAD oraz środowiska MS Office
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • zaangażowanie i dokładność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie budowlanej o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość specjalizacji w nowej dziedzinie związanej z budownictwem
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dobre warunki płacowe
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy