Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Projektanta w Dziale Automatyki Budynkowej

BLAKS Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie projektanta przy wykonywaniu projektów z zakresu Automatyki Budynkowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów zaocznych – automatyka, elektroenergetyka, informatyka lub pokrewne.

  • Biegła znajomość oprogramowania CAD oraz pakietu MS Office.

  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, programowaniem i uruchamianiem systemów sterowania i automatyki budynkowej.

  • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność.

  • Chęć do nauki i zdobywania praktyki.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość standardów KNX, DALI, Modbus, Bacnet oraz sterowników WAGO, Siemens lub Beckhoff.

  • Umiejętność programowania i uruchamiania sterowników PLC.

  • Uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole,

  • udział w ciekawych projektach,

  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • dla zainteresowanych istnieje możliwość uzyskania wpisów do książki praktyki zawodowej (posiadamy zarówno biuro projektowe jak i pion wykonawczy z biurami budów).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

BLAKS Spółka Akcyjna

Firma z branży elektroinstalacyjnej i projektowej (istniejąca od 1998 roku) w związku z rozbudową struktury przedsiębiorstwa poszukuje osoby na stanowisko:

Asystenta/ki Projektanta w Dziale Automatyki Budynkowej

Przewiń do profilu firmy