Asystent/ka projektanta w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (konstrukcje fotowoltaiczne)

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektów
  • współpraca z zespołem projektowym oraz wykonawczym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunek konstrukcje budowlane)
  • doświadczenie z zakresu sporządzania projektów budowlanych
  • znajomość obsługi programów CAD oraz Microsoft Office
  • mile widziana znajomość prawa budowlanego oraz wymaganych norm
  • mile widziana znajomość języka programowania VBA
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana umiejętności sporządzania kosztorysów i wycen

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania cennego doświadczenia w branży OZE
  • możliwość odbycia praktyki potrzebnej do uzyskania uprawnień budowlanych w zakresie projektowym i wykonawczym
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

PCWO ENERGY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej.

Asystent/ka projektanta w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (konstrukcje fotowoltaiczne), Kielce