Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Projektów

  • Kowale (pow. gdański), pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nefab Packaging Poland Sp. z o.o. wiodący dostawca kompleksowych systemów opakowaniowych w Polsce poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

    ASYSTENT/KA PROJEKTÓW/PROJECT ASSISTANT
    Miejsce pracy: 80-180 Kowale, ul. Pałacowa 26 (C.L. IV-VI Kowale)

    Główne zadania:

    • Wsparcie w sprawnej realizacji projektów
    • Administracja danymi projektów
    • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży i Projektowym
    • Dbanie o terminowe i skuteczne wdrażanie zaplanowanych działań
    • Kontakt z klientami firmy (możliwe wyjazdy)
    • Wszelkie inne zadania związane z zarządzaniem i realizacją projektów

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy (dokładność, terminowość, rzetelność)
    • Zdolności organizacyjne, inicjatywa i zaangażowanie
    • Umiejętności skutecznej komunikacji
    • Zdolność szybkiego uczenia się
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego minimum B1
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających List motywacyjny i CV