Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Projektów Marketingowych

Project Execution PEXEO firmie

Project Execution PEXE

Marszałkowska 89

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa platformy marketingowej oraz wewnętrznych aplikacji projektowych,
  • tworzenie analiz, raportów oraz rozliczanie prowadzonych działań,
  • analiza działań rynku/ konkurencji,
  • bieżący kontakt ze współpracownikami oraz partnerami biznesowymi,

Nasze wymagania

  • dobry angielski w mowie i piśmie,
  • mile widziany: język rosyjski na poziomie komunikatywnym,
  • skrupulatność i orientacja na detale,
  • obowiązkowość i zaangażowanie w realizowane zadania,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • chęć rozwoju w zakresie performance marketing'u.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy (jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm wdrażających projekty w życie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz miesięczny, przejrzysty w zasadach system premiowy oparty o wyniki
  • super atmosferę i przyjemne warunki współpracy w nowoczesnej przestrzeni
  • dogodną lokalizację: ścisłe centrum Warszawy
  • kursy językowe, szkolenia wewnętrzne (zapewniające rozwój kompetencji twardych jak i miękkich)
  • elastyczny harmonogram uwzględniający indywidualne potrzeby współpracownika
  • wykorzystywanie języka angielskiego w codziennej współpracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • eventy integracyjne (grille, spotkania świąteczne, konkursy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • biuro premium

Jesteśmy firmą skupiającą doświadczonych specjalistów i młodych ambitnych ludzi, która zapewnia wsparcie operacyjne międzynarodowym klientom w prowadzeniu projektów biznesowych na terenie Europy. Realizujemy projekty m.in. z obszaru marketingu, reklamy, IT, zarządzania zmianą, koordynacji i optymalizacji procesów i narzędzi.

W Pexe zawsze stawiamy ludzi na pierwszym miejscu, szukamy osób ambitnych, chcących się rozwijać i lubiących współpracować z innymi w celu osiągnięcia doskonałych wyników.

Rozwijamy się w szybkim tempie. W związku z tym potrzebujemy coraz więcej utalentowanych osób do naszego multidyscyplinarnego Zespołu. Obecnie poszukujemy osoby do wsparcia Zespołu projektowego na stanowisko – Project Coordinator.

Szukamy osoby, która chciałaby pracować w stabilnej, ale bardzo dynamicznej organizacji, poszerzać swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami oraz rozwijać swoje umiejętności analityczne.

Asystent/ka Projektów Marketingowych, Marszałkowska 89, Śródmieście, Warszawa