Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Projektu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BikeU Sp. z o.o.

    Bydgoski Rower Aglomeracyjny potrzebuje wsparcia w zakresie pracy administracyjnej.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Opis stanowiska:
    • Zrządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
    • Redagowanie korespondencji oraz innych dokumentów, według potrzeb;
    • Koordynacja spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych;
    • Tłumaczenia dokumentów;
    • Przygotowanie zamówień i nadzór nad dostawami i kontaktami z dostawcami.
    • Archiwizacja dokumentów.

    Wymagania:

    Poszukiwana osoba na pół etatu, która posiada doświadczenie w pracy biurowej, zna język angielski na poziomie zaawansowanym (w mowie i piśmie) oraz nie jest jej obcy MS Office.

    Zaangażowanie, dokładność, komunikatywność, dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu to mocne strony kandydata jakiego szukamy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"