Asystent/ka Projektu

Echo Investment S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie oraz archiwizacja korespondencji i dokumentów dotyczących projektu

  • Zarządzanie biurem zespołu – organizacja dostaw materiałów biurowych, współpraca z podwykonawcami w zakresie utrzymania biura

  • Przygotowywanie pism i prezentacji dla zarządu oraz zewnętrznych partnerów

  • Organizacja i przygotowanie spotkań oraz sporządzanie notatek z ich przebiegu

  • Wsparcie zespołu w organizacji podróży służbowych oraz w codziennych obowiązkach

  • Wprowadzanie faktur i umów do systemów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku asystenckim/ przy wsparciu zespołu

  • Znajomość pakietu MS Office (m.in. Excel na poziomie średniozaawansowanym)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Preferowane studia na kierunku administracja, zarządzanie lub podobne

  • Umiejętność organizacji czasu, zaangażowanie oraz dokładność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Opiekę medyczną LuxMed

  • Kafeterię benefitów w tym m.in. dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole, który wprowadzi Cię w obowiązki i pozwoli Ci się rozwijać

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • inicjatywy dobroczynne

  • akcje promocyjne z partnerami biznesowymi

Echo Investment S.A.

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, budującym w różnych sektorach rynku nieruchomości. Nasze projekty, to miastotwórcze inwestycje, które łączą w sobie wiele funkcji i wnikają w tkankę miasta, tworząc mieszkańcom przestrzeń do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje