Oferta pracy

Asystent/ka Projektu – Tłumacz/ka

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Naszym Klientem jest producent pojazdów szynowych i drogowych z ponad 150 letnią tradycją. Firma oferuje również ekologiczne, nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji i rozwoju pojazdów hybrydowych, metra oraz tramwajów niskopodłogowych. Kolejnym kluczowym obszarem działalności jest produkcja pociągów elektrycznych dalekobieżnych, regionalnych i podmiejskich oraz produkcja lokomotyw. Obecnie, w związku z realizacją projektu dla Metra Warszawskiego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Numer ref.: Nr Ref : SBS/18/2707/AP

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenia językowe (czeski – polski – czeski)
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym w Czechach
  • kontakty z dostawcami i kooperantami zewnętrznymi
  • przekazywanie korespondencji do / od klienta
  • nadzór i archiwizacja dokumentów
  • monitorowanie terminowości realizacji zadań
  • dbanie o bezpieczne środowisko pracy

Wymagania:

  • znajomość języka czeskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • łatwość przejrzystego formułowania tekstów
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • multizadaniowość
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu MS Word / pakietu MS Office

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę wśród profesjonalistów
  • uczestnictwo w kluczowym projekcie dla komunikacji publicznej w Warszawie
  • szkolenia zawodowe, w tym zagraniczne
  • rozwój zawodowy z dostępem do zaawansowanych technologii w międzynarodowej organizacji
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dogodnej lokalizacji
  • przyjazną atmosferę pracy

Interested candidates should send full CV quoting relevant reference number via APLIKUJ button.

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy