Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Projektu

  • Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Asystent
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hemmersbach świadczy kompleksowe usługi IT na skalę globalną. Z pomocą ponad 3,400 pracowników zatrudnionych w 38 oddziałach dostarczamy je w ponad 190 krajach.

    Do naszego międzynarodowego zespołu zarządzania projektami poszukujemy osoby na stanowisko:

    WORKPLACE: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    zadania:

    • Zapewnienie wsparcia administracyjnego dla menedżerów projektów
    • Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz zarządzanie organizacją spotkań i szkoleń
    • Wprowadzanie danych i ich aktualizacja w wewnętrznych systemach, obsługa dokumentacji projektowej
    • Monitorowanie poprawności danych i dostarczanie wiedzy koniecznej do zarządzania projektami
    • Rozliczanie, monitorowanie i analizowanie wydajności projektów oraz raportowanie do kierowników projektów, miesięczne fakturowanie i tworzenie kosztorysów w odpowiedzi na prośby klientów
    • Dbanie o terminową realizację zadań oraz o właściwy przepływ informacji

    wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word, PowerPoint)
    • Komunikatywność i umiejętności współpracy z osobami z różnych krajów i szczebli organizacji
    • Gotowość do pracy wielozadaniowej, dobra organizacja pracy własnej
    • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT

    oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
    • Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
    • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
    • Szkolenia językowe
    • Inne udogodnienia jak: darmowy dojazd z centrum Wrocławia, parking, kawa
    • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy.

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij CV klikając w przycisk aplikowania

    [email protected]

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hemmersbach również na potrzeby przyszłych rekrutacji.”