Uwaga! W przypadku, gdy przekazane dane obejmują inne dane niż imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Politechnikę Gdańską w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka prorektora ds. umiędzynarodowienia i innowacji

Politechnika Gdańska

Gabriela Narutowicza 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • delegowanie do innych jednostek zadań określonych przez prorektora i nadzór nad ich realizacją

  • przygotowywanie prezentacji, sprawozdań i zestawień na potrzeby prorektora (również w języku angielskim)

  • przygotowywanie zestawień informacji dot. obszaru umiędzynarodowienia i innowacji

  • zarządzanie korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną prorektora (również w języku angielskim)

  • prowadzenie i nadzór nad kalendarzem spotkań prorektora

  • nadzór nad obiegiem dokumentów i informacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie (mile widziane z zakresu prawa)

  • znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej C1,

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność redagowania tekstów w języku polskim i w języku angielskim

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • doskonała organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • znajomość zasad funkcjonowania i specyfiki pracy w szkolnictwie wyższym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Politechnika Gdańska, Biuro Rektora

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Wymagane dokumenty

  • CV

  • list motywacyjny

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji do 22 grudnia 2021

  • Przewidywany termin zatrudnienia: luty 2022 r.