Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego ds. monitoringu

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obsłudze Klientów firmy
  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie zamówień
  • Aktualizowanie bazy Klientów
  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy
  • Praca głównie w terenie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność utrzymywania dobrych, długotrwałych relacji
  • Własny samochód (do możliwości użytku służbowego) – zwrot kosztów paliwa

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowę o pracę, umowę zlecenie lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, wsparcie doświadczonego handlowca
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań
  • Zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania
  • Serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego ds. monitoringu, Olsztyn