Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego ds. monitoringu

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Pisz
    Pisz, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obsłudze Klientów firmy
  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie zamówień
  • Aktualizowanie bazy Klientów
  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy
  • Praca głównie w terenie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy kat.B
  • Komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność utrzymywania dobrych, długotrwałych relacji
  • Własny samochód (do możliwości użytku służbowego) – zwrot kosztów paliwa

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, wsparcie doświadczonego handlowca
  • Narzędzia potrzebne do pracy i dostęp do nowych technologii
  • Zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania
  • Pracę w wykfalifikowanym i zgranym zespole
  • Pełne wdrożenie ze szkoleniem

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego ds. monitoringu, Pisz