Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Targ
    Nowy Targ, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w obsłudze Klientów firmy,
  • przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień,
  • aktualizowanie bazy Klientów,
  • wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • praca głównie w terenie.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i otwartość,
  • chęć rozwoju w sprzedaży i handlu,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • niekaralność,
  • własny samochód (zwracamy koszty paliwa).

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą),
  • atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, wsparcie doświadczonego handlowca,
  • dostęp do nowych technologii i rozwiązań,
  • serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników.

Solid Security Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Należymy do grupy powiązanych ze sobą, wyspecjalizowanych spółek, które świadczą usługi we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego, Nowy Targ