Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent /-ka Recepcji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent/ka Recepcji
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: asystent/ka recepcji

    Dołącz do zespołu KZRP

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa recepcyjna;
    • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie gości kancelarii;
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (elektronicznej i tradycyjnej);
    • zarządzanie kalendarzem rezerwacji sal konferencyjnych;
    • koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów według wewnętrznych procedur kancelarii;
    • zarządzanie przestrzenią publiczną biura, a w tym recepcją, salami konferencyjnymi i miejscami spotkań;
    • prowadzenie i aktualizacja baz danych;
    • redagowanie pism w języku polskim i angielskim.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym);
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
    • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa sekretariatu, recepcji);
    • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w kancelarii lub w dużych firmach lub korporacjach;
    • znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny);
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • takt i nienaganna kultura osobista (warunek konieczny);
    • komunikatywność, dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.

    Oferujemy:

    • atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, wiodącej firmie prawniczej;
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
    • stabilne zatrudnienie;
    • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
    • prywatną opiekę medyczną.

    Zainteresowane osoby, które spełniają wymagania proszone są o wysłanie swojej aplikacji w języku polskim i angielskim (CV i list motywacyjny) poprzez przycisk APLIKUJ TERAZ w tytule wiadomości: asysta wieczorna w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Kochański Zięba Rapala i Partnerzy Sp.J.
    Metropolitan, Plac Piłsudskiego 1, 00-078 Warszawa,
    tel. +48 22 326 9600, fax +48 22 326 9601
    www.kochanski.pl