Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka - Recepcjonista/ka w Oddziale mBanku

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Współpraca
    z ekspertami
    Świeża kawa
    bez limitu
    Przyjazna atmosfera

    Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji Możliwość rozwoju w grupie mBanku
    miejsce pracy: Gdańsk, nr referencyjny: IPR/061/0517

    Główne zadania:

    • bieżąca obsługa sekretariatu w zakresie zarządzania korespondencją, pocztą elektroniczną, odbierania telefonów
    • zarządzanie gospodarką własną jednostki w tym składanie zamówień na zakup środków trwałych, artykułów biurowych
    • logistyczne i administracyjne wsparcie przełożonych i pracowników Oddziału Korporacyjnego oraz Advisory Center (przy ul. Jana z Kolna 11)
    • dbanie o przepływ dokumentacji
    • przygotowywanie  materiałów, raportów, analiz, zestawień i prezentacji biznesowych związanych z funkcjonowaniem Oddziału
    • zarządzanie kalendarzem dyrektora jednostki, w tym wsparcie w organizowaniu podróży służbowych i ich rozliczanie
    • organizacja i obsługa spotkań z klientami
    • archiwizacja dokumentacji

    Dobrze, jeśli posiadasz:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim lub w obsłudze klienta
    • bardzo dobrą znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Power Pointa i Excela
    • komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wysokorozwinięte umiejętności komunikacji, kulturę osobista,
    • umiejętność priorytetyzowania zadań i doskonałą organizację pracy
    • wykazujesz się inicjatywą, zaangażowaniem i umiejętnością pracy w zespole

    Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną na rzecz mBanku w oparciu o umowę o pracę

    Zobacz, jak się u nas pracuje!
    Chcesz więcej?

    mBank ostrzega:
    Praca z nami grozi przyjemnością
    z codziennych zadań!