Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka - Recepcjonista/ka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja reklamowa HEADZ Marketing Partner

    Poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa recepcji,
    • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych,
    • udzielanie i przekazywanie informacji,
    • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
    • przesyłki kurierskie,
    • obsługa Klientów i gości firmy,
    • dbanie o wizerunek i wystrój firmy,
    • organizacja biura,
    • bieżące prace zlecone.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane),
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
    • profesjonalne podejście do wykonywanej pracy,
    • pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
    • komunikatywność,
    • dokładność,
    • samodzielność,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać
    klikając w przycisk APLIKUJ poniżej.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".