Oferta pracy

Asystent/ka Redaktora Naczelnego

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • obsługa redakcji w zakresie korespondencji, urządzeń biurowych, łączenia rozmów,

  • obsługa wyjazdów służbowych redaktora naczelnego, organizacja spotkań, konferencji, prowadzenie kalendarza,

  • obsługa programu do naliczania wierszówki, oraz raportowanie w tym zakresie,

  • składanie zamówień na zakupy na potrzeby redaktora naczelnego i redakcji w tym materiałów biurowych i spożywczych,

  • współpraca z innymi działami,

  • inne czynności związane z działalnością redakcji na polecenie redaktora naczelnego.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Office, obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

  • predyspozycje do realizowania zadań wymagających dokładności i systematyczności,

  • komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne,

  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • wysoka kultura osobista,

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy medialnej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zostaniesz zatrudniony na umowę o pracę,

  • otrzymasz wsparcie szkoleniowe,

  • sprzęt niezbędny na stanowisku.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych. Poznasz nas pod takimi tytułami jak: Gazeta Codzienna Nowiny, nowiny24.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, strefabiznesu.pl

Przewiń do profilu firmy

Jak przetwarzamy Twoje dane osobowe?

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji

w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.