Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Regionalnego Kierownika Sprzedaży

  • Brodnica, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-04-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sits Sp. z o.o. jest spółką z kapitałem szwedzkim, produkującą meble tapicerowane dla firmy IKEA oraz innych odbiorców w Europie Zachodniej i Skandynawii. Spółka na rynku w Polsce funkcjonuje od 24 lat i zatrudnia ponad 1450 pracowników.

    W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Główne zadania:

    • Wsparcie Kierownika Sprzedaży w bieżącej obsłudze klienta
    • Wprowadzanie i aktualizowanie danych klientów w wewnętrznym systemie
    • Udział w przygotowywaniu targów i spotkań z klientami
    • Udział w tworzeniu ofert handlowych dla klientów

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie - minimum średnie ogólne – mile widziane wyższe
    • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
    • Znajomość języka francuskiego na poziomie C1 – warunek konieczny
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – mile widziana
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office i internetu
    • Komunikatywność, zdolności organizacyjne, samodzielność, inicjatywa

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Dział Personalny
    SITS Sp. z o.o.
    ul. gen. Wł. Sikorskiego 60
    87-300 Brodnica
    lub na adres e-mail.