Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dennemeyer & Associates Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 57/1, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji.” CV nieopatrzone powyższą klauzulą nie będą rozpatrywane.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Dennemeyer & Associates Sp. z o.o.

Asystent/ka Rzecznika Patentowego

Dennemeyer & Associates Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 31 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie rzeczników patentowych w codziennych obowiązkach;

  • nadzór nad dokumentami i terminowością prowadzonych spraw

  • przygotowywanie projektów pism i wniosków

  • korespondencja z klientami

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • multizadaniowość i umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność organizacji czasu pracy z zachowaniem standardów wewnętrznych i terminowości

  • bardzo dobra znajomość programu Word

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwój zawodowy

  • prywatną opiekę medyczną

Dennemeyer & Associates jest międzynarodową kancelarią świadczącą usługi z zakresu prawa własności przemysłowej (https://www.dennemeyer.com/). Od ponad 55 lat Dennemeyer & Associates świadczy pełen zakres usług prawnych dotyczących praw własności przemysłowej (patenty, znaki towarowe, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, oznaczenia geograficzne) wraz z Grupą Dennemeyer, która jest jednym z liderów świadczących usługi zarządzania prawami własności przemysłowej na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Zgłoszenia CV należy przesyłać do dnia 31 maja 2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.