Oferta pracy

Asystent/ -ka Salonu

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aleja Katowicka 43

Wolica (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta w salonie (recepcja)

  • Obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynek pocztowych, telefoniczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmy

  • Opieka nad Klientami oczekującymi w salonie, obsługa w zakresie serwowania napojów

  • Prowadzenie bieżącej korespondencji i przesyłek kurierskich

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Przyjazne nastawienie do ludzi, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, otwartość oraz chęć pomocy

  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność

  • Znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel) oraz środowiska internetowego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Pasja do motoryzacji (prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy

  • okres wdrożenia w asyście specjalistów

  • bezpłatny parking

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • napoje

Grupa Krotoski jest jednym z najbardziej renomowanych, autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce. Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

Przewiń do profilu firmy