Oferta pracy

Asystent/ka Sekcji Planowania i Analiz Finansowych

Dom Development S.A. O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Dom Development S.A.

Warszawa

Jesteśmy liderem na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku.

Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście od brandem firmy Euro Styl.

W maju 2018 roku powołaliśmy spółkę Dom Construction Sp. z o.o., która jest generalnym wykonawcą wybranych inwestycji Grupy Dom Development.

Grupa Dom Development rozwija się dla naszych Klientów i Pracowników.

Możesz i Ty wziąć udział w naszym sukcesie.

Asystent/ka Sekcji Planowania i Analiz FinansowychNumer ref.: Nr ref.: DD/07/2020

Główne zadania na stanowisku:

  • Współpraca przy tworzeniu raportów menedżerskich (finansowych i operacyjnych)
  • Kontrola kosztów budżetów projektów
  • Analiza otrzymywanych danych do raportów menedżerskich przesyłanych przez działy merytoryczne
  • Wprowadzanie danych do systemu raportowo – budżetowego
  • Zadania ad-hoc z obszaru analiz i raportowania menedżerskiego oraz kontroli kosztów

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiej nauki nowych zagadnień z wykorzystaniem nowych programów informatycznych oraz wykorzystywanie zdobytej wiedzy w praktyce (praca w systemie IBM Cognos)
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe (lub w trakcie)
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Chęć poznania i zrozumienia biznesu od strony procesów i raportowania zarządczego
  • Umiejętność pracy w zespole kilkuosobowym oraz dobra współpraca z pracownikami innych zespołów/działów
  • Sumienność i dokładność w wykonywanej pracy
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań w obszarze związanym z raportowaniem menedżerskim
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale finansowym szczególnie w zakresie, planowania, budżetowania i analiz finansowych

Oferujemy:

W zamian oferujemy interesującą pracę w dynamicznym środowisku i możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej grupie deweloperskiej w Polsce.

Proponujemy również dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk
„Aplikuj” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy