Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Sekcji Planowania i Analiz Finansowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy liderem na warszawskim rynku mieszkaniowym i jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na polskim rynku.

    Działamy głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl).

    W maju 2018 roku powołaliśmy spółkę Dom Construction Sp. z o.o., która jest generalnym wykonawcą wybranych inwestycji Grupy Dom Development.

    Grupa Dom Development rozwija się dla naszych Klientów i Pracowników. Możesz i Ty wziąć udział w naszym sukcesie.

    Asystent/ka Sekcji Planowania
    i Analiz Finansowych

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: DD/05/2019

    Główne zadania na stanowisku:

    • Współpraca w tworzeniu raportów menedżerskich (finansowych i operacyjnych)
    • Kontrola kosztów budżetów projektów
    • Analiza otrzymywanych danych do raportów menedżerskich przesyłanych przez działy merytoryczne
    • Wprowadzanie danych do systemu raportowo – budżetowego
    • Zadania ad-hoc z obszaru analiz i raportowania menedżerskiego oraz kontroli kosztów

    Wymagania:

    • Umiejętność szybkiej nauki nowych zagadnień z wykorzystaniem nowych programów informatycznych oraz wykorzystywanie zdobytej wiedzy w praktyce (praca w systemie IBM Cognos)
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe
    • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
    • Umiejętność szerszego spojrzenia na biznes od strony prognostyczno-budżetowej
    • Umiejętność pracy w zespole kilkuosobowym oraz dobra współpraca z pracownikami innych zespołów/działów
    • Sumienność i dokładność w wykonywanej pracy
    • Chęć podejmowania nowych wyzwań w obszarze związanym z raportowaniem menedżerskim
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale finansowym; Preferowane doświadczenie w zakresie, planowania, budżetowania i analiz finansowych

    Oferujemy:

    W zamian oferujemy interesującą pracę w dynamicznym środowisku i możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej grupie deweloperskiej w Polsce.

    Proponujemy również dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk
    „Aplikuj” znajdujący się poniżej.