Oferta pracy

Asystent/ka Sekretariatu Biura Sprzedaży

Lidl sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Dobroszyce (pow. oleśnicki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Asystent
Asystent/ka Sekretariatu Biura Sprzedaży - niepełny etat

TWOJE ZADANIA

  • Prowadzenie sekretariatu Biura Sprzedaży
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie, Biurem Zarządu oraz oddziałami Lidl za granicą
  • Nadzór nad powierzonymi dokumentami, w tym również księgowymi
  • Organizacja spotkań, w tym koordynacja i umawianie terminów, przygotowywanie materiałów i zapewnienie zaplecza technicznego
  • Przygotowanie bieżących pism zewnętrznych i wewnętrznych
  • Planowanie, organizacja oraz rozliczanie podróży służbowych pracowników działów
  • Realizowanie innych powierzonych zadań w wyznaczonych terminach

TWOJE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B1/B2
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Dokładność i skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku asystentki/sekretarki
  • Zaawansowana znajomość Lotus Notes
  • Podstawowa znajomość SAP

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia juz po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Sabbatical
  • Możliwość dofinansowania kursów języków obcych
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta i paczki dla dzieci
  • Wyprawki szkolne
  • Wyprawka dla maluszka
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • Zdrowe przekąski
  • Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
Dobroszyce - Aplikuj
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy