Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Sekretariatu Biura Sprzedaży - etat 130h

Lidl Polska sp. z o. o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Lidl Polska sp. z o. o.

Budowlana 2b

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu Biura Sprzedaży
  • Obsługa administracyjno-biurowa sklepów
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie, firmami zewnętrznymi i Biurem Zarządu
  • Nadzór nad powierzonymi dokumentami, w tym również księgowymi
  • Organizacja spotkań, w tym koordynacja i umawianie terminów
  • Przygotowanie pism zewnętrznych i wewnętrznych oraz prezentacji
  • Przygotowywanie raportów i analiza wskaźników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Dokładność i skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku asystentki/sekretarki
  • Znajomość programu Outlook
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego
  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

Asystent/ka Sekretariatu Biura Sprzedaży - etat 130h, Budowlana 2b, Olsztyn