Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Sekretariatu

KANCELARIA PROSPERITAS sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Godziny pracy:8:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prostych prac biurowych i administracyjnych (kompletowanie, skanowanie, archiwizacja dokumentów)

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

  • Pełne procesowane poczty przychodzącej i wychodzącej

  • Pozyskiwanie informacji z portalu sądowego i kontakt bezpośredni z sądami

  • Prowadzenie kalendarza spotkań i rozpraw

  • Wsparcie w codziennych sprawach i zadaniach w biurze

  • Wsparcie bezpośredniej obsługi klienta w Kancelarii

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Nadzór i zamówienia materiałów biurowych

  • Dbanie o profesjonalne funkcjonowanie i wygląd Kancelarii

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracach biurowych/ administracyjnych i chcesz dalej rozwijać się w tym konkretnym kierunku

  • Stawiasz na jakość wykonywanej pracy

  • Działasz zespołowo

  • Jesteś komunikatywny i otwarty na ludzi

  • Zachowujesz spokój i opanowanie w każdej sytuacji

  • Skupiasz się na rozwiązywaniu trudności

  • Jesteś osobą samodzielną, systematyczną, terminową

  • Masz oko do szczegółów i skrupulatnie ich pilnujesz

  • Potrafisz świetnie się odnaleźć w dynamicznym środowisku

  • Umiesz zorganizować swoją pracę i zarządzać czasem

  • Gotowość do pracy w przedziale czasowym 8:00-18:00

To oferujemy

  • Bliską współpracę w zespole profesjonalistów w swojej domenie, którzy dzielą się swoją wiedzą a dzięki temu i Ty się uczysz

  • Kulturę pracy opartą o partnerskie i szczere relacje, bazujące na zaufaniu

  • Prace w pełnym wymiarze – Cały Etat

  • Współpraca w oparciu o elastyczne formy zatrudnienia

  • Zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Pracę w oparciu o nowe technologie IT i na sprzęcie z rodziny Apple

  • Lokalizację biura w samym centrum Krakowa

KANCELARIA specjalizująca się w „odfrankowywaniu” oraz rozwiązywaniu umów kredytowych waloryzowanych do franka szwajcarskiego. ANULUJ KREDYT pomaga frankowiczom poszkodowanym przez nieuczciwe praktyki banków.

W związku z rozwojem naszej Kancelarii Obecnie poszukujemy osób, które chciałby dołączyć do naszego zespołu i pracować w obszarze administracji.

Jeśli masz doświadczenie w administracji / pracach biurowych nasza oferta jest skierowana do Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".