Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Serwisu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
    sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref. PASR 05

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie,
    • chęć do podejmowania nowych zadań,
    • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja,
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
    • obsługa urządzeń biurowych,
    • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Autoteam i Autostacja.

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa recepcji serwisu, w tym: obsługa połączeń telefonicznych, udzielanie odpowiedzi na
    • umawianie klientów do serwisu zgodnie z harmonogramem pracy Doradców Serwisowych,
    • dbanie o właściwy wizerunek firmy, estetykę i porządek w biurze,
    • przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel).

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie,
    • niezbędne narzędzia do pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w doświadczonym zespole.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".