Oferta pracy

Asystent/ka Serwisu

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Beskidzka 105

Tychy

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka SerwisuNumer ref.: Nr ref: SAS 01/2020

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa recepcji serwisu, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych
  • umawianie klientów do serwisu zgodnie z harmonogramem pracy doradców serwisowych
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze
  • przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel)
  • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania analizy i raportów sprzedażowych
  • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientem w kanałach bezpośrednich/ telefonicznych/ cyfrowych
  • doświadczenie w pracy z kasą fiskalną
  • wysoka kultura osobista oraz pogodne usposobienie
  • chęć do podejmowania nowych zadań
  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • obsługa urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Autoteam i Autostacja
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży motoryzacyjnej/obsłudze posprzedażnej oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • długofalową współpracę
  • pracę w doświadczonym zespole
  • bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie Pracodawcy
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy