Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Serwisu

  • Tychy, śląskie
  • Asystent
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. – jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
    sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tychy
    Nr ref. TAS 01

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie,
    • chęć do podejmowania nowych zadań,
    • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
    • obsługa urządzeń biurowych,
    • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Autoteam i Autostacja,
    • umiejętność obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem.

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa recepcji serwisu, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych,
    • umawianie klientów do serwisu zgodnie z harmonogramem pracy doradców serwisowych,
    • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze,
    • przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel) ,
    • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania analizy i raportów sprzedażowych,
    • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale handlowym w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej,
    • długofalową współpracę,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie Pracodawcy,
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie na życie).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".