Oferta pracy

Asystent/ka Spedytora Krajowego

Frigo Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie spedytorów w zakresie organizacji transportu drogowego oraz w codziennych zadaniach,

  • utrzymywanie i budowanie długofalowych kontaktów z klientami,

  • utrzymywanie kontaktów z kierowcami i podwykonawcami,

  • sporządzanie raportów i zestawień,

  • dbanie o jakości usług,

  • kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • samodzielność,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • pracę w ambitnym zespole, w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość przyuczenia w kierunku pracy na stanowisku samodzielnego spedytora,

  • szeroki pakiet benefitów dla pracowników m.in. system premiowy, możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Frigo Logistics Sp. z o.o.

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych. Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne w Żninie, Radomsku, Błoniu, Czeladzi oraz Żdżarach.

Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

Przewiń do profilu firmy