Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."
ROHLIG SUUS Logistics S.A

Asystent/ka Spedytora Międzynarodowego Drobnicowego

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca ze Spedytorem przy przyjmowaniu i realizacji zleceń transportowych

  • Obsługa międzynarodowych linii drobnicowych

  • Współpraca z zagranicznymi partnerami

  • Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów

  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Mile widziane doświadczenia w spedycji międzynarodowej

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Komunikatywność, zaangażowanie, lojalność, bardzo dobra organizacja pracy

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w branży logistycznej (praktyki, staże)

To oferujemy

  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Umowa o pracę

  • Szeroka baza szkoleń

  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego

  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy