Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Spedytora Międzynarodowego

Optima Logistics Group S.A.O firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola procesu przewozu ładunku
  • Kontakt z przewoźnikami
  • Nadzór nad poprawnością dokumentów
  • Kontakt i współpraca z innymi działami
  • Wprowadzane danych do systemu

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, dokładność, chęć do nauki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 16
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań

To oferujemy

  • Uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym Akademia Spedytora
  • Umowę o pracę oraz dodatkowe benefity (prywatna opieka zdrowotna, lektoraty z dofinansowaniem pracodawcy, świeże owoce w biurze)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata

Asystent/ka Spedytora Międzynarodowego, Radom