Oferta pracy

Asystent/ka Spedytora Morskiego FCL

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Wymienione niżej obowiązki Pracownik wykonywał będzie w ścisłej współpracy ze spedytorem:

• Obsługa przesyłek morskich LCL

• Przyjmowanie zleceń spedycyjnych i nadzór nad ich realizacją,

• Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,

• Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,

• Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej.

Nasze wymagania

  • Min. 6-miesięczne doświadczenie w spedycji morskiej

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Biegła obsługa programu EXCEL

  • Orientacja w zagadnieniach związanych z frachtem morskim

  • Sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Wdrożenie do pracy i wsparcie zespołu

  • Szeroką bazę szkoleń

  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową

  • Umowę o pracę

  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

  • Możliwość zakupu sprzętu AGD w konkurencyjnych cenach

  • Pracę hybrydową po wdrożeniu

  • Przyjazną, niekorporacyjna atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy