Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Spedytora Morskiego

Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Janusza Korczaka 13

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i obsługa zleceń spedycyjnych

  • utrzymywanie i rozwój współpracy z partnerami biznesowymi

  • współpraca i wsparcie zespołu spedytorów morskich

  • współpraca z biurami Spedman Global Logistics w Europie

  • raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

  • dbanie o wysoki poziom obsługi klientów

  • fakturowanie

  • obsługa procesu dokumentacji frachtu morskiego

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie pakietu Microsoft 365

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

  • umiejętności pracy w zespole

  • zaangażowanie w wykonywane zadania

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność

  • chęć i umiejętność uczenia się

  • punktualność

  • wysoka samodyscyplina i motywacja

To oferujemy

  • ciekawą i rozwijającą pracę w firmie, która co roku poprawia swoje wyniki

  • międzynarodowe środowisko pracy, w globalnej strukturze biur sieci Spedman Global Logistics

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych ekspertów

  • nowoczesne narzędzia umożliwiające sprawną pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Jesteśmy częścią skandynawskiej grupy Spedman Global Logistics. Wraz z ekspertami z biur Spedman w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Litwie, Łotwie, Czechach, Chorwacji, Słowenii i Austrii specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze frachtu morskiego, lotniczego i drogowego. Nasze usługi spedycyjne oferujemy na polskim rynku od 1989 roku. Działamy zgodnie z hasłem „Great people, great service”.

Co roku zwiększamy liczbę towarów, które nasi Klienci przesyłają kontenerami wykorzystując różne środki transportu. W związku z dynamicznym rozwojem tego sektora biznesu do naszego biura w Gdyni szukamy ambitnej osoby, która będzie wspierała zespół tworzący nowoczesne rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy