Oferta pracy

Asystent/-ka Spedytora Morskiego

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
Asystent/-ka Spedytora MorskiegoNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa Ochota

OBOWIĄZKI:

Wymienione niżej obowiązki Pracownik wykonywał będzie w ścisłej współpracy ze spedytorem:
  • Przyjmowanie zleceń spedycyjnych i nadzór nad ich realizacją
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej

OCZEKIWANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziani studenci ostatnich lat lub zaoczni
  • Biegła obsługa programu EXCEL
  • Zainteresowanie tematyką rynku transportowego oraz zagadnieniami związanymi z frachtem morskim
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży TSL (praktyki, staże)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność

OFERUJEMY:

  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku i nauki języka angielskiego)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Koleżeńską atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy